Покроковий план із вибору офісного столу

Покроковий план із вибору офісного столу

стіл Головним елементом офісного меблевого ансамблю є стіл. За офісним столом людина проводить фактично весь свій робочий час. Тому до вибору цих меблів потрібен серйозний підхід і фантазія.

Крок перший: Оцінка і аналіз

Перш, ніж вибирати офісний стіл, необхідно враховувати такі показники:

  1. кількість співробітників;
  2. розміри приміщення;
  3. рід діяльності компанії;
  4. наявність офісної техніки.

В одному кабінеті працюють кілька співробітників. Це залежить від обмеженої площі або від рівня взаємодії. Правильно підібрані офісні столи не тільки заощадять простір, а й оптимізують робочий процес. Наприклад, все більш актуальними стають подвійні столи, де на одній поверхні можуть працювати два співробітника, при цьому не заважаючи один одному.

Що стосується сфери діяльності компанії, то тут все просто. Якщо ви маєте справу з кресленнями, документами великого формату або часто доводиться щось обговорювати - раціонально придбати стіл з регульованою висотою. Так можна буде працювати стоячи. Логічно, щоб він був на коліщатках - для зручності переміщення кабінетом.

Радимо прочитати: Поради: як підібрати свій стиль одягу

Якщо ваші співробітники працюють з ноутбуками або планшетами - стандартний письмовий стіл буде вельми до речі. На відміну від комп'ютерного, робоча поверхня таких столів більша. Для стаціонарних комп'ютерів варто купити комбінований стіл. У ньому будуть необхідні відділення для клавіатури, системного блоку і широка робоча поверхня.

Крок другий: організація простору і вибір форми столу

офісний стіл Форма офісного столу безпосередньо впливає на економію місця в робочому кабінеті. Кутові столи ефектно виглядають, але і переставити їх, в разі чого, можна тільки в інший кут. Фігурні офісні столи з їх м'якими плавними лініями сприяють кращому співробітництву: відсутність гострих кутів здійснює позитивний ефект на потенційних клієнтів. Більш того, ці столи безпечні.

Раціональним варіантом є столи з овальними виїмками. Їх можна оптимально розмістити, вони зручні і добре виглядають,

Крок третій: вибір кольору офісного столу

Тут все просто: всі столи повинні бути однієї колірної гами. І вписуватися як в інтер'єр офісу, так і в корпоративну стилістику в цілому. Офісні столи світлих тонів більш позитивно впливають на працездатність. За таким столом людині не буде хотітися спати. У той же час, темні кольори налаштовують на серйозний лад і виглядають стильно.

Крок четвертий: потреби співробітників

Офісний стіл повинен бути перш за все зручним. Тому перш ніж купити офісний стіл, потрібно придивитися до особливостей кожного співробітника. Ясна річ, що купувати стіл під конкретну людину ніхто не буде, швидкоплинність кадрів - поняття неминуче. Проте є маленька хитрість: купити столи з регульованими поверхнями. Тоді ваші колеги будуть коригувати їх під себе. Стільниці можуть опускатися, підніматися, нахилятися. До речі, міняти робоче місце таким чином протягом дня - корисно для здоров'я і роботи мозку.

Крок п'ятий: цінова політика

При оптовій закупівлі офісних меблів ключове значення відіграє ціна. Часто вибір робиться на користь низькоякісних меблів з дешевих матеріалів. Подібне рішення може нашкодити здоров'ю людей, які будуть сидіти за цими столами. Більш того, меблі швидко втратять вигляд, зламаються. Одним словом, Вам доведеться досить часто ї міняти.

Правильно вибрати офісний стіл - головне завдання при облаштуванні офісу. Адже саме за столом і робиться вся офісна робота.

Категорія: Статті про дизайн інтер'єрів | Додав: abel (2019-01-18)
Переглядів: 156 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar