Як обставити відкритий балкон: корисні поради

Як обставити відкритий балкон: корисні поради

Як обставити відкритий балкон

Балкони в будинку задумані для того, щоб навіть жителі багатоповерхівок могли, не виходячи з дому, проводити час на свіжому повітрі. Тому навіть зараз багато людей відмовляються ставити скління, вважаючи за краще створити свій дизайн маленького відкритого балкона для відпочинку.

Обставити лоджію або балкон в стилі веранди дуже легко - достатньо поставити компактний журнальний столик і легкий стілець, можна складаний, а на стіну прикріпити легкі відкриті полички. Зрозуміло, при виборі меблів треба врахувати, що на неї впливатимуть опади, сонце і перепади температур, і вибирати екологічний пластик, скло і метал, який не піддається корозії.

Відкритий балкон також дарує радість садівництва в кам'яному серці міста. Встановіть полки для квітів і ящики із землею - зараз можна придбати дуже компактні варіанти у вигляді каскаду, і насолоджуйтеся квітами і навіть власними фруктами. Дуже стильним варіантом буде посадити плющ, який обів'є балкон і дасть тінь; в тіні ж поставити плетене крісло для читання.

При створенні дизайну маленького відкритого балкона головне - звільнити його від усіх непотрібних, поламаних, старих речей. Пам'ятайте, що відтепер це не комора, а місце Вашого відпочинку.

Категорія: Статті про дизайн інтер'єрів | Додав: abel (2019-03-09)
Переглядів: 146 | Теги: поради, Балкон, дизайн | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar