Вибираємо позашляховик з пробігом: поради

Вибираємо позашляховик з пробігом: поради

Toyota Land Cruiser Prado 120 Дуже багато українців роблять висновок, що найкращим варіантом для нашого клімату, особливо в осінньо-зимовий період, стане надійний і теплий позашляховик. Така машина відмінно долає снігові замети, величезні ями на дорогах і перешкоджає проявам найстрашніших стихій.

До таких ось машинам відноситься Toyota Land Cruiser Prado 120. Навіть куплений з пробігом (б/у), такий автомобіль прекрасно відповідає всім запитам і якісно буде служити вам довгі роки. Протепри покупці такої машини слід звернути увагу на цілу низку нюансів, щоб вибрати якісний і недорогий варіант. У цього автомобіля, як і у будь-якого іншого, є свої сильні і слабкі сторони, до яких просто потрібно бути готовим.

Отже, почнемо з кузова. Цю машину розробляли кілька років в одному з дизайнерських європейських відділів компанії Тойота. Є варіанти автомобілів на три і п'ять дверей. Однак варіант з трьома дверима не продається в деяких країнах.

Кузов машини, як і всіх попередніх моделей в цій лінійці, побудований на рамі. Є арабські версії цих машин, їх легко можна відрізнити навіть візуально - по хромованим дзеркал, у цих машин немає омивача фар і заглушок, а на кормі автомобіля вказана комплектація.

У машин, зібраних в Європі, з часом можуть просідати подушки рами з лівого боку, арабські ж машини мають два паливних бака, так що такого просідання у них не буває.

Ці автомобілі виготовлені з якісного металу, який відмінно протистоїть корозії, проте варто уважно ставитися до хромованих деталей, які в умовах нашого клімату просто окислюються і швидко облазять. Можуть просісти і дверні петлі, що заподіє чимало неприємностей, особливо це характерно для тих автомобілів, у яких запаску прикріплюють до дверей багажника.

Салон цього автомобіля оформлений так само, як у всіх класичних позашляховиків, без будь-яких змін. Є машини на п'ять і вісім пасажирів, простору всередині дуже багато, так що буде комфортно навіть дуже високим або огрядним пасажирам. Оброблено всі якісними і дорогими матеріалами, дерево, пластик і шкіра відповідають всім вимогам якості. Іноді можна зустріти салон з велюрової обробкою, який, зізнатися, виглядає досить безглуздо.

Категорія: Статті автомобільної тематики | Додав: abel (2019-01-10)
Переглядів: 125 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar