Парадокси століття: чому молоді люди сьогодні слабші своїх батьків

Парадокси століття: чому молоді люди сьогодні слабші своїх батьків

сила чоловіків  Дослідження показало: сьогоднішні молоді люди не такі сильні, як їхні батьки і дідусі 30 років тому, повідомляє німецьке видання Stern.

Згідно з дослідженням, опублікованим в науковому журналі Journal of Hand Therapy, м'язова сила кисті молодих чоловіків у віці близько 30 років впала за останні десятиліття в середньому на 20% - і це, зауважує автор статті Крістоф Фреліх, в епоху фітнес-додатків і суперфудів.

"Силу кисті 237 добровольців у віці від 20 до 34 років вимірювали за допомогою динамометра. Отримані показники зіставлялися з даними 1985 року. Результат виявився однозначним: сила кисті сучасного чоловіка склала приблизно 49 кг, в 1985 році цей показник в середньому дорівнював 58,5 кг", - передає видання.

"У випадку з жінками справи йдуть трохи краще: в середньому м'язова сила кисті жінок склала 37,5 кг - так само, як і в 1985 році. При цьому показники жінок у віці від 30 до 34 років виявилися навіть краще показників їхніх мам і бабусь", - йдеться в статті.

"Причина втрати сили пов'язана зі зміною трудової діяльності, - пояснює Фреліх. - У 1980-ті роки значно більше чоловіків мали професії, в яких була необхідна фізична сила. У сучасному суспільстві, навпаки, не вистачає інтенсивної фізичної активності, що призводить до зменшення сили".

Результат експерименту, зазначає видання, співвідноситься і з іншими дослідженнями. Так, дослідження, проведене в 2013 році показало, що для того, щоб пробігти дистанцію в 1,6 км, сучасним дітям потрібно на 90 секунд (5%) більше часу, ніж було потрібно їх ровесникам в 1975 році.Джерело: https://www.stern.de/gesundheit/studie--junge-maenner-sind-heute-schwaecher-als-ihre-vaeter-7014878.html
Категорія: Переклади іноземних видань | Додав: abel (2019-01-07) W
Переглядів: 156 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar