2:46 PM
Зірвати саміт Організації американських держав загрожує суперечка через туалет

саміт організація американських держав Конгрес Перу відмовив у проведенні запланованої на 5-7 жовтня Генеральної асамблеї міністрів закордонних справ Західної півкулі, — повідомляє The Associated Press. Тема майбутнього саміту: "Разом проти нерівності та дискримінації".

Перу дозволила відкрити гендерно-нейтральні туалети під час Саміту Америк 2018 року у Лімі. Але зараз конгресмен-консерватор Ернесто Бустаманте, який очолює Комісію з міжнародних відносин, заявив, що відкриття гендерно-нейтрального туалету неминуче "спричинить появу туалетів для трансгендерів та спільних туалетів у Перу".

"Якщо вони хочуть піти в туалет, підуть у відповідний їх статі: жіночий чи чоловічий", — вторить йому ще один депутат Народного фронту Таня Рамірес.

Міністр закордонних справ Перу Сезар Ланда опублікував у Twitter звернення, закликавши законодавців переглянути своє рішення. "Це серйозно завдає шкоди міжнародному іміджу Перу», — зазначив він, наголосивши, що прецедент не призведе до «майбутніх міжнародних зобов'язань".

Конгресмен-марксист Гвідо Беллідо, колишній прем'єр-міністр, також втрутився. "ОАД турбується про туалети? До чого ми дійшли? Це жарт, — сказав він. — Перу — суверенна країна; хто хоче приїхати до Перу — приїжджає на наших умовах. Якщо ні, то ні".

Переглядів: 124 | Додав: news | Теги: Американська, туалет, держава, Організація, суперечка, саміт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar