12:42 PM
Запальні процеси може посилювати тривога

Результати досліджень вказують на те, що відчуття тривоги посилює синтез маркерів запалення.

Хоча результати експериментальні, вплив тривоги на імунну систему має вагоме значення для розуміння розвитку запального процесу. Вчені намагаються визначити роль занепокоєння в епоху пандемії COVID-19.

Дослідники наполягають на подальшому вивченні запальних змін у контексті тривоги та релаксації як у лабораторних, так і в реальних умовах.

“Розуміння цього процесу дасть змогу впливати на занепокоєння з метою попередження фізичної дисфункції на психологічному та фізіологічному рівнях. В кінцевому рахунку це дозволить зменшити наслідки тривожних розладів “, – пишуть вони.

Вчені відмічають, що тривожність збільшують сприйнятливість до респіраторних захворювань. “На сьогоднішній день не існує жодних доказів того, що тривога може сприяти розвитку COVID-19”, – сказала Ренна.

“Однак, зважаючи на те, що ми бачимо, як тривога впливає на імунну систему, пошук способів боротьби зі стресом і хвилюванням – це один із шляхів уникнути інших гострих захворювань”, – додала вона. Дослідники також вважають, що стрес негативно впливає на підтриманням гомеостазу.

“Взаємозв’язок між тривожністю / стресом і запаленням є дуже сильним. Зменшення вираженості стресу призводить до поліпшення загального стану організму”, – наполягають вчені.

Беннетт зазначив, що стрес-індуковані зміни в способі життя, спричинені епідемію COVID-19, можуть підвищити сприйнятливість до хвороб. Крім того, у психологічно здорових людей може виникнути більше негативних думок і перший депресивний або тривожний епізод.

Переглядів: 384 | Додав: abel | Теги: посилення, процес, тривога, запальний | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar