3:55 PM
Залізничне сполучення відновлюють Україна та Румунія

Україна румунія залізничне сполучення Україна та Румунія відновлюють залізничне сполучення на ділянці Рахів - Ділове - Валя-Вішеулуй. "Укрзалізниця" вже здійснила перший пробний заїзд за даним напрямком.  Незабаром маршрут зафункціонує у повноцінному режимі. Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

Зазначається, що 8 листопада Укрзалізниця здійснила перший пробний заїзд на відновленій ділянці Рахів - Ділове - Валя-Вішеулуй (Румунія).

""Мармароський експрес" на кордоні між Україною та Румунією очікується вже на початку грудня. Маршрутом курсуватиме побудований в Україні комфортабельний регіональний поїзд ДПКр-3", - зазначають в УЗ.

Чистий час у дорозі (без урахування митних процедур) від Рахова, що перетвориться на ще один транспортний хаб Закарпаття, до румунської Валі-Вішеулуй складає близько 40 хвилин мальовничою гірською долиною.

Прикордонний та митний контроль здійснюватиметься на борту поїзда при посадці.

"Укрзалізниця" планує виконувати два рейси на день з можливістю пересадки пасажирів на поїзди румунської залізниці CFR.

Від Валі-Вішеулуй щодня курсують поїзди до станцій Сігет, Клуж та Бухарест.

“Раніше Укрзалізниця” відкрила на кордоні з Румунією  дві дільниці: Рахів — Берлебаш — держкордон та Тересва — держкордон. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня.

Переглядів: 114 | Додав: news | Теги: україна, сполучення, залізничне, Румунія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar