10:17 AM
Законопроєкт про щорічну допомогу Україні на 300 млн доларів внесли у Сенат США

сенат, сша, законопроєкт, допомога, Україна Група сенаторів, які представляють Республіканську і Демократичну партії США, внесла законопроєкт, що передбачає щорічне виділення Україні 300 мільйонів доларів на військову допомогу. Про це повідомляє DW.

Крім того, сенатори пропонують виділяти по 4 мільйони доларів на навчання офіцерського складу в Україні.

Як інформує пресслужба Комітету Сенату США з міжнародних відносин, законопроєкт представили Боб Менендес, Кріс Мерфі, Джин Шахін, Джеймс Ріш, Роб Портман і Джон Баррассо.

“США – найсильніший прихильник України, але її потреби в безпеці продовжують зростати під тиском з боку Москви. Двопартійний закон про партнерство у сфері безпеки в Україні дозволить вирішити ці проблеми шляхом значного збільшення довгострокової допомоги у сфері безпеки для наших партнерів в Україні, забезпечуючи при цьому відповідальність їхніх демократичних інститутів. Допомога США в забезпеченні безпеки для народу України – це те, що потрібно. Це допомагає просувати наші цінності і відповідає інтересам національної безпеки Сполучених Штатів. Цей законопроєкт показує, що наша прихильність безпеки України повинна бути незмінною і захищеною від політики”, – заявив Менендес.

Переглядів: 114 | Додав: abel | Теги: законопроєкт, україна, допомога, США, сенат | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar