6:27 PM
За 100 днів війни виїхали майже 14 млн українців

українці війна Приблизно 14 млн українців через війну між Україною та росією із 24 лютого були змушені покинути свої домівки. Про це повідомив помічник генсека ООН, кризовий координатор ООН в Україні Амін Авада.

"Ця війна завдала непоправної шкоди людям і охопила практично всі сторони цивільного життя. У цій війні не було і не буде переможця. Навпаки, протягом 100 днів ми були свідками того, що було втрачено: життя, будинки, робочі місця та перспективи. Ми були свідками руйнування та спустошення у містах, селищах і селах, у школах, лікарнях і притулках. Сім’ї та спільноти було зруйновано й позбавлено коріння. Трохи більше ніж за три місяці майже 14 млн українців були змушені покинути свої домівки, переважно жінки й діти – масштаби та швидкість переміщення, небачені в історії", – заявив представник ООН.

Авада додав, що навчання понад 3 млн дітей було зупинено.

"По всій країні сотні тисяч людей не мають доступу до води й електрики, а мільйони не знають, звідки їм узяти їжу наступного разу. Зараз гуманітарної допомоги потребує 15,7 млн людей, і їхня кількість зростає", – сказав він.

Переглядів: 294 | Додав: news | Теги: війна, Українці | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar