12:55 PM
Встановити "стелю цін" на російську нафту погодились G7 і Австралія

нафта Країни "Групи семи", а також Австралія погодилися встановити не плаваючу, а фіксовану максимальну ціну на російську нафту. "Стелю" цін визначать до кінця місяця.

Коаліція (G7 та Австралія) погодилася, що обмеження ціни буде фіксованою ставкою, яка час від часу переглядатиметься, а не дисконтом до індексу. Про це повідомляє Reuters із посиланням на посадовців, ознайомлених із ситуацією.

За наявною інформацією, обмеження ціни "підвищить стабільність ринку, а також спростить процес із дотримання вимог мінімізувати навантаження на учасників ринку".

Найменшу ціну ще не встановили, однак вона має бути визначена найближчими тижнями. Партнери по коаліції погодилися регулярно переглядати фіксовану ціну та змінювати її за потреби.

Представники урядів G7 вели інтенсивні переговори щодо безпрецедентного рішення зі встановлення обмеження цін на морські поставки російської нафти. Вони мають набути чинності 5 грудня.

Рішення країн G7 має обмежити "нафтові прибутки" для рф, оскільки отримані кошти країна-терорист використовує для підтримки своїх військ в Україні. 

Переглядів: 134 | Додав: news | Теги: G7, Австралія, нафта, Росія, ціна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar