4:17 PM
Вимогу носити маски у потягах Німеччина скасовує

німеччина потяг У Німеччині вимога носіння масок у громадському транспорті далекого прямування має бути скасована 2 лютого. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Карл Лаутербах, пише видання Spiegel.

"Ми просто повинні більше покладатися на особисту відповідальність і добровільність", - сказав Лаутербах, також посилаючись на більш стабільну ситуацію з пандемією.

Це один з останніх заходів зі стримування пандемії коронавірусу, який залишається в Німеччині.

Кількість госпіталізацій по країні знижується.

"Ситуація там напружена, але керована", - сказав Лаутербах про клініки. Моніторинг стічних вод також показує постійні показники, або такі, що знижуються.

Експерти також не очікували ще однієї сильної зимової хвилі.

Лаутербах повідомив, що після консультацій з федеральними землями прийняв рішення скасувати вимогу щодо носіння масок у міжміському транспорті.

"Але як і раніше, я звертаюся до населення з проханням продовжувати добровільно носити маски в приміщеннях, а також в поїздах", - сказав він.

Цього тижня Deutsche Bahn також висловився на користь якнайшвидшого скасування вимоги про носіння масок в поїздах далекого прямування. За словами перевізника, подібно до повітряного транспорту, у поїздах далекого прямування це має бути добровільним рішенням.

Відповідно до Закону про захист від інфекцій, обов'язок носити маску в поїздах далекого прямування повинен тривати до 7 квітня. Федеральний уряд може повністю або частково призупинити цей захід у встановленому законом порядку.

Переглядів: 104 | Додав: news | Теги: скасування, Потяг, Німеччина, маска | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar