10:02 AM
Туринабол для бодібілдингу. На що дивитись при виборі туринаболу?

бодібілдинг Бодібілдінг є красивим та популярним видом спорту, яким з кожним роком захоплюється все більше атлетів. Для того, щоб досягти ідеального тіла недостатньо лише тренувань і дотримання режиму харчування. Для підвищення фізичних показників, створення вираженого рельєфу та збільшення м'язової маси рекомендується приймати анаболічні стероїди. Для цієї мети найкраще підходить турінабол. Вартість на цей препарат є доступною для всіх атлетів, а ефект від прийому порадує кожного спортсмена. Купити у Харкові або іншому місті України цей стероїд можна в інтернет-магазині “Стероїд-шоп”. Доставка здійснюється за допомогою транспортної компанії.

Опис анаболічного стероїду туринабол

Туринабол є високоефективним анаболічним стероїдом. Діючою речовиною є хлордегідрометилтестостерон. Препарат випускається у таблетованій формі випуску. Виробництвом цього анаболіка займається велика кількість фармацевтичних компаній. Препарат популярний у бодібілдингу, оскільки анаболічна активність становить 180% відносно тестостерону. Андрогенні властивості перебувають на рівні 50% щодо чоловічого статевого гормону. Туринабол є одним із найпопулярніших анаболічних стероїдів, тому що не піддається конверсії в естрогени. Під час прийому даного препарату не накопичується зайва рідина в організмі та не виникає гінекомастія, яку так бояться усі бодібілдери. Препарат характеризується відстроченою дією. Сприяє підвищенню силових показників, набору м'язової маси і створенню вираженого рельєфу. Чинить поступовий вплив на організм. Згідно з відгуками бодібілдерів про цей препарат, ефект від прийому помітний не відразу, але якість набраної маси і результат не залишить байдужим жодного атлета.

Які переваги прийому препарату туринабол?

Основною метою чому бодібілдери вважають за краще купити в інтернет-магазині туринабол є підвищення силових характеристик та нарощування м'язової маси. Однак, даний анаболічний стероїд має велику кількість інших переваг. Переваги застосування препарату туринабол:

  • нарощує м'язову масу;
  • збільшує силові характеристики;
  • підвищує витривалість;
  • покращує апетит;
  • робить рельєф тіла більш вираженим;
  • покращує емоційний стан спортсмена;
  • на мускулатурі проявляється венозність;
  • атлет стає більш стресостійким;
  • з'являється віра в себе та у перемогу на змаганнях.

Туринабол можна приймати в період “сушіння” та з метою нарощування великого обсягу м'язової маси. Препарат чудово підходить як новачкам, так і професійним спортсменам. Перед тим, як замовити онлайн туринабол, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем і тренером.

бодібілдинг

Режим дозування препарату туринабол

Початківцям рекомендується приймати туринабол у дозі 40 мг на добу. Досвідчені бодібілдери приймають цей анаболічний стероїд у дозі 100-150 мг на день. Тривалість стероїдного курсу в основному триває 6-8 тижнів. Якщо тренер разом із лікарем призначає прийом туринаболу більш тривалим курсом, тоді необхідно обов'язково приймати хоріонічний гонадотропін та проводити післякурсову терапію. Рекомендується обов'язково дотримуватись призначеного режиму дозування, оскільки це дозволить уникнути побічних реакцій після застосування даного препарату. Для того щоб відчути всі переваги застосування туринаболу необхідно замовляти його в перевірених магазинах. На сайті компанії "Steroids-shop" представлена ​​виключно оригінальна та якісна фармакологія від відомих фармацевтичних компаній. Ціни на багато товарів нижчі, ніж у конкурентів, оскільки "Steroids-shop" співпрацює безпосередньо з виробниками. Доставка здійснюється по Харкову, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжю та іншим містам України.

 Деталніше на сайті: https://steroidsshop-ua.com/substance/17/

Переглядів: 204 | Додав: news | Теги: Вибір, бодібілдинг, Туринабол | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar