11:15 AM
Судна багатоцільового призначення будуватиме в Україні Данія

данія Україна судно Міністерство інфраструктури України та Міністерство оборони Королівства Данії підписали Меморандум з питань співпраці щодо розвитку та посилення морського потенціалу України. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

У межах Меморандуму планується проєкт будівництва багатоцільових суден. Виробництво буде повністю локалізовано в Україні, а понад 50% від обсягу замовлень буде виконано українськими підприємствами.

"Майбутні україно-данські судна будуватимуться на заводі в Україні, використовуючи передовий досвід у проєктуванні наших данських партнерів, а також сучасне обладнання. Сподіваюся на розвиток нашої співпраці з Королівством Данією, особливо у високотехнологічних проєктах", – прокоментував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Зазначається, що проєкт буде реалізовано за підтримки уряду Данії та данської Експортної кредитної Агенції (EKF). Судна проєктуватимуть данські компанії відповідно до вимог замовника.

У відомстві додали, що завершення будівництва першого судна MPV80 передбачається до 2024 року. Воно зможе виконувати десятки функцій, серед яких і проведення пошуково-рятувальних робіт. Судно буде обладнане передовими розробками високотехнологічного спеціалізованого обладнання данських виробників.

Переглядів: 264 | Додав: news | Теги: данія, Судно, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar