12:29 PM
Створити комісію з вакцин закликає ООН

оон Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав світові уряди сформувати міжнародну комісію з контролю над випуском і розповсюдженням вакцин від коронавірусу.

Про це йдеться в заяві генсека, оприлюдненій прес-службою ООН.

За словами Гутерріша, метою комісії повинно стати виконання єдиного плану з COVID-вакцин, який належить розробити, щоб "як мінімум подвоїти обсяг виробництва вакцин і забезпечити справедливий розподіл, використовуючи механізм COVAX".

Генсек запропонував ввести до складу такої комісії представників країн-виробників (або потенційних виробників) вакцин від коронавірусу, Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Глобального альянсу з вакцин та імунізації (GAVI), а також "міжнародних фінансових інститутів, здатних взаємодіяти з відповідними фармацевтичними компаніями і виробниками" .

Гутерріш наголосив, що нерівномірність у розподілі вакцин у світі становить небезпеку, оскільки "COVID-19 зазнає мутацій, він може ставати більш заразним і навіть більш смертоносним", і уточнив, що ООН необхідно мінімум 11 мільярдів доз для вакцинації 70% населення світу, щоб припинити пандемію.

Переглядів: 124 | Додав: abel | Теги: ООН, вакцина, комісія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar