4:16 PM
Сотню мальків кальмарів NASA відправить на МКС

NASA мкс 3 червня NASA відправить на Міжнародну космічну станцію 100 мальків кальмарів та 5 тисяч мікроскопічних тварин. Організми разом із необхідним технічним устаткуванням на станцію доставить ракета Space X’s Falcon 9.

Таким чином вчені планують перевірити вплив космічного польоту.

128 маленьких кальмарів будуть використані в рамках дослідження впливу космічного польоту на корисну взаємодію між мікробами та тваринами, оскільки вони мають імунну систему, подібну до людської.

Як заявили в NASA, експеримент може підтримати розробку захисних заходів для збереження здоров’я космонавтів під час тривалих космічних місій.

“Тварини, так само як і люди, покладаються на мікроби, щоб підтримувати здорову травну та імунну систему. Ми не до кінця розуміємо, як космічний політ змінює ці корисні взаємодії”, – пояснила Джеймі Фостер, головна дослідниця експерименту. Вона додала, що кальмари зможуть вирішити “ці важливі питання здоров’я тварин”.

До повернення на Землю вони будуть заморожені.

На МКС також полетять 5 тисяч тихоходів, оскільки ці мікроскопічні організми можуть переносити більш екстремальне середовище, ніж більшість відомих форм життя, що робить їх ідеальними для вивчення того, як живі організми адаптуються на надскладних умов. На думку вчених, це допоможе зрозуміти факти стресу, які впливають на людину в космосі.

Переглядів: 114 | Додав: abel | Теги: Nasa, Мальки, мкс, Кальмар | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar