10:14 AM
Сховища для українського зерна планують будувати США в Польщі

сховище зерно Сполучені Штати разом із союзниками й партнерами працюють над реалізацією альтернативної схеми вивезення експортного зерна з України залізницею, яка передбачає побудову тимчасових зерносховищ біля українських кордонів.

Про це заявив у вівторок президент США Джо Байден під час виступу перед Американською федерацією праці та Конгресу промислових організацій, передає Укрінформ.

"Він (путін – ред.) не лише намагається знищити культуру українців, знищити людей, шляхом вчинення численних воєнних злочинів, але він також перешкоджає доступу до зерна, тисяч тонн зерна, яке перебуває в зерносховищах, готове до експорту", – заявив американський лідер.

Байден підкреслив, що через агресію росії традиційний морський шлях експорту продовольства з України заблокований, тому потрібно шукати інші способи.

"Ми працюємо над планом доставки його (зерна – ред.) в інші країни залізницею", – заявив президент США.

Він зауважив, що в цьому плані існує проблема, яка полягає в різній ширині залізничних колій в Україні та інших країнах Європи. Однак, за його словами, рішення є.

"Ми будуватимемо зерносховища, тимчасові сховища на кордонах України, в тому числі в Польщі, щоб ми змогли з (українських – ред.) вагонів перевантажити (зерно – ред.) в ці сховища, а потім у європейські вагони, щоб далі транспортувати його до океану й робити доставки по всьому світу", – заявив Байден.

Однак це, за його словами, потребує часу.

Переглядів: 114 | Додав: news | Теги: зерно, сховище, українське, Польща, США | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar