1:28 PM
Розвиток "зеленої" економіки обговорили Великобританія та Україна

зелена економіка Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс і міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський під час зустрічі обговорили плани уряду України щодо розвитку "зеленої" економіки та цінність британського досвіду в цій сфері.

"Нещодавно посол Великої Британії Мелінда Сіммонс провела зустріч із міністром охорони довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським. Вони обговорили: відданість України справі боротьби зі зміною клімату, зокрема за допомогою другої редакції національно визначених внесків відповідно до Паризької угоди; важливість міждержавного підходу в питаннях збереження клімату; плани уряду України щодо розвитку "зеленої" економіки та цінність британського досвіду у цій царині", – повідомляє пресслужба посольства Великої Британії.

Також посол і міністр обговорили підготовку до та очікування від конференції ООН зі зміни клімату (COP26)

"Відповідно до Паризької угоди, кожна країна-учасник повинна робити послідовні національно визначені внески, тобто вживати внутрішніх заходів для пом'якшення змін клімату з метою досягнення цілей угоди. Україна як одна з перших країн, що поставили підпис під цією угодою, відіграє важливу роль у цьому процесі", – наголосили в посольстві.

Переглядів: 74 | Додав: abel | Теги: економіка, Великобританія, зелена, Розвиток, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar