11:34 AM
Псевдореферендумів росії Казахстан не визнає

Україна казахстан Казахстан не визнає можливої анексії росією захоплених територій України через проведення там так званих "референдумів". Про це заявило в понеділок Міністерство закордонних справ Казахстану, передає Reuters.

"Що стосується проведення "референдумів" Казахстан дотримується принципів територіальної цілісності держав, їх суверенної рівноцінності та мирного співіснування", - заявив речник МЗС Айбек Смадіяров.

Він також підтвердив відданість влади Казахстану раніше озвученій позиції президента країни Касим-Жомарта Токаєва про необхідність врегулювання російсько-українського конфлікту відповідно до Статуту ООН.

"Ми підтверджуємо нашу готовність надавати всіляке сприяння налагодженню політичного діалогу. Водночас наша країна вважає, що збереження стабільності як на регіональному, так і на глобальному рівні є найважливішою метою", - сказав Смадіяров.

Як повідомлялося, 20 вересня ватажки "л/днр" та колаборанти на захоплених росією територіях Херсонської і Запорізької областей оголосили "референдуми про приєднання до росії" та призначили їх на 23-27 вересня.

Лідери західних країн вже заявили, що будь-які російські псевдореферендуми в Україні будуть нелегітимними.

При цьому результати соціологічного дослідження свідчать, що на тимчасово окупованих територіях України переважна більшість респондентів впевнені, що їхня область має бути невіддільною частиною України, а їх добробут і безпека значно погіршилися з моменту окупації.

Зокрема, майже 73% респондентів вважають абсолютно необґрунтованими територіальні претензії рф на їх область.

Переглядів: 344 | Додав: news | Теги: україна, казахстан, Росія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar