0:04 AM
Регулювати криптовалюти хочуть в Ірані

іран криптовалюта Іранська асоціація імпортерів наголосила на важливості використання криптовалют для оплати закордонних товарів, які завозять в країну. Голова організації Аліреза Манагебі висловив стурбованість щодо регулювання криптоіндустрії в країні. За його словами, щоби успішно розплачуватися за імпорт у криптовалюті, необхідно створити стабільну нормативно-правову базу.

"Головне питання полягає в тому, чи надасть іранський уряд фіксовані правила використання криптовалют, які не зміняться протягом кількох місяців, і чи не постраждає бізнес, який працює у сфері криптовалют", — заявив Манагебі.

Голова іранських імпортерів зазначив, що влада планує активно використовувати криптовалюти у зовнішній торгівлі, однак це не покладе край пануванню долара в країні, оскільки і долар, і криптовалюти виконують свої функції на іранському ринку. За словами Манагебі, вже до кінця вересня використання цифрових валют та смарт-контрактів буде широко поширене у зовнішній торгівлі з цільовими для Ірану країнами. Щоправда, чиновник не уточнив, як можна за такий короткий термін розробити стабільні правила для всієї фінансової інфраструктури.

Маганебі запевняє: для того, щоб криптовалюти міцно та безпечно увійшли до торговельної системи Ірану, необхідно постійно навчати людей їх використанню, починаючи з основ.

Нагадаємо, що на початку серпня Іран зареєстрував своє перше офіційне замовлення на імпорт товарів з оплатою у криптовалюті на суму 10 мільйонів доларів. При цьому, країна не уточняла, яку саме криптовалюту використала. Також попри заборону іранці не гребували використовувати криптовалютну біржу Binance для проведення криптовалютних транзакцій.

Переглядів: 194 | Додав: news | Теги: Криптовалюта, Іран | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar