8:39 AM
Проти росії у міжнародному суді ООН Латвія виступає з Україною

міжнародний суд оон Латвія подала заяву про вступ у справу щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти росії). Про це повідомила суддя ЄСПЛ від України Ганна Юдківська. Що це означає для нашої країни у програмі Інформаційні тренди пояснив член правління Центру комунікаційно-контентної безпеки Григорій Любовець.

— 16 березня міжнародний суд ООН в Гаазі ухвалив рішення, що путінська росія має зупинити агресію проти України у справі про геноцид. Виявляється, путінці звернулися до цього суду про нібито геноцид щодо українців на окупованих територіях Донеччини та Луганщини. Україна подала свої аргументи, і суд став на бік України. путінці замінюють міжнародне право силою. Тому, щоб право було виконавчою процедурою притягнення злочинців до відповідальності, цією проблемою займаються ЗСУ, повертаючи путінців на землю, — зазначив Григорій Любовець.

На думку експерта, актуалізація цієї справи через вступ Латвії, яка буде реалізовувати конвенцію про геноцид, збільшує потенціал України. Злочин путінського режиму проти нашої країни став не просто публічною темою, а юридичним фактом із жорсткою відповідальністю винних.

Переглядів: 164 | Додав: news | Теги: Латвія, міжнародний суд, україна, ООН, Росія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar