10:11 PM
Прогноз щодо майбутнього криптовалютних бірж озвучив керівник Binance

криптовалюта Виконавчий директор найбільшої у світі криптовалютної біржі вважає, що децентралізовані фінанси (DeFi) та децентралізовані біржові платформи (DEX) у довгостроковій перспективі затьмарять свої централізовані аналоги.

"Я думаю, що через п’ять чи десять років децентралізовані біржі будуть більшими, ніж централізовані біржі… Я б сказав, максимум, через 10 років DEX [і] DeFi будуть більшими, ніж CeFi".

На думку Чжао, разом з тим, не варто списувати з рахунків централізовані біржі: «Централізованим біржам знадобиться багато часу щоб застаріти. Потрібно п’ять [або] 10 років, [перш ніж] DeFi стане більше, ніж централізовані біржі, але централізовані платформи продовжуватимуть грати роль ще не одне десятиліття.

Все ще є багато людей, яким набагато зручніше використовувати електронну пошту та пароль. Якщо ви запитаєте покоління моїх батьків, вони віддали б перевагу [адресі електронної пошти та паролю] замість використання USB-накопичувача для створення зашифрованих резервних копій своїх закритих ключів.

Я думаю, що технологія покращиться настільки, що децентралізовані біржі стануть набагато зручнішими у використанні. Насправді, їх простіше використовувати, тому що вам як мінімум не потрібно виконувати KYC [правила знай свого клієнта]. Вам не потрібно виконувати всі ці нудні процеси. В DeFi ви можете самостійно контролювати свій гаманець".

Переглядів: 394 | Додав: news | Теги: Криптовалюта, прогноз, біржа, майбутнє | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar