10:35 AM
Появу нових прототипів Cybertruck анонсувала Tesla

Tesla прототип Cybertruck.Американська компанія Tesla анонсувала появу нових прототипів електричного пікапа Cybertruck. Деякі фанати марки вже припускають, що терміни ринкового дебюту моделі можуть бути переглянуті.

Проте, радіти поки рано. Мова йде про так звану Alpha серію. Фактично, це найдавніші прототипи. Тобто Tesla досі перебуває в ранній стадії розробки. Крім того, офіційні представники бренду зазначили, що на цих машинах будуть тестуватися не тільки вузли і агрегати, але і придатність зовнішнього вигляду автомобіля до умов експлуатації.

Тут важливо зробити ремарку, оскільки екстер’єр Cybertruck досі не затверджений. Раніше з’являлася інформація, що команда досі перебуває в пошуках вдалого дизайну для пікапа. Таким чином, не виключається можливість нехай і не радикального, але все ж деякого перегляду зовнішності кінцевого продукту на користь більшої універсальності.

Нагадаємо, що Cybertruck повинен з’явитися на ринку до кінця наступного року. Однак ситуація з дефіцитом напівпровідників поки що не має оптимістичних прогнозів. Цілком імовірним є й чергове перенесення старту виробництва. У будь-якому випадку перспективні проєкти для Tesla не є першорядними, бо компанія не встигає задовольняти попит навіть на існуючі моделі. Щомісячні рекорди реалізації сприяють тому, що основними завданнями стає поступове збільшення своїх виробничих потужностей.

Переглядів: 234 | Додав: news | Теги: Cybertruck, Tesla, Прототип | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar