12:52 PM
Нову частину ядерної субмарини показали британські військові

британія військові ядерна субмарина Частина секції корпусу (можливо, носова) нового атомного підводного човна HMS "Dreadnougnt" була переміщена з складального цеху на заводі BAE Systems в цех для нанесення покриття.

HMS «Dreadnought» – це головний підводний човен класу «Dreadnought», призначеного для заміни в бойовому складі ВМС Великобританії підводних човнів типу «Vanguard», озброєних балістичними ракетами «Trident II».

На процес будівництва вплинула також епідемія коронавірусу. Тисячі співробітників верфі працювали поза будівельним майданчиком, в той час як схема робіт була змінена, щоб скоротити кількість робітників, які працюють на ній одночасно – про це пише «The mail». Персонал, що працює в різних частинах об’єкта, також міститься в окремих зонах, щоб уникнути перехресного зараження і непотрібних контактів між робітниками.

У звіті про хід роботи йдеться: «Стратегічний шок, що відчувається на національному та міжнародному рівнях під час триваючої пандемії Covid-19, неминуче вплинув на майбутню програму ядерного стримування, хоча повне вплив ще належить повністю оцінити…».

Переглядів: 764 | Додав: abel | Теги: Субмарина, Британія, ядерна, військові | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar