2:20 PM
Новий спосіб зарядки електричних вантажівок придумали британці

британія зарядка електрична вантажівка Хоча все більше і більше брендів працюють над повністю електричними вантажівками, це все ще може створювати проблеми для великих відстаней. Тому британці бачать майбутнє в вантажівках, які отримують електроенергію по повітряній лінії.

Великобританія планує заборонити використання всіх дизельних вантажівок з 2040 року. Британці бачать альтернативу, яка найбільше нагадує тролейбуси. Спочатку випробування таких вантажівок почнуться в Шотландії спільно з німецькою компанією Siemens. Великобританія вибирає цю альтернативу, тому що вантажівкам потрібні величезні батареї для досягнення розумного електричного пробігу. «Візок» оснащений так званим пантографом, який притискається до повітряних проводів. Пантограф частково переміщується разом з ним, щоб каретка могла зміщуватися вліво і вправо, коли вантажівка змінює смугу руху або повертає.

Коли машина виїжджає з шосе, вона переходить на дизельне паливо. У центрі міста вантажівки знову можуть їздити на електриці завдяки акумуляторній батареї, яку можна поповнити за допомогою зарядного кабелю. Фактичний «слід» таких вантажівок також розглядається з урахуванням джерела електрики: електроживлення по повітряних дротах має надходити з екологічно чистих джерел енергії. До 2030 року 65% усіх вантажних маршрутів повинні бути електрифіковані таким чином. Загальні витрати на це оцінюються в 17,8 мільярда фунтів стерлінгів (20,9 мільярда євро).

Переглядів: 214 | Додав: news | Теги: електрична, зарядка, Британія, вантажівка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar