10:44 AM
Над створенням голографічних дзвінків працюють мобільні оператори

голограма Європейські мобільні оператори Deutsche Telekom, Orange, Telefónica та Vodafone спільно з компанією Matsuko розробляють технологію голографічних дзвінків. У цьому їм допоможе 5G та окуляри віртуальної реальності.

Matsuko розробляє 3D-голограми для віддаленого зв'язку. Технологія, створена компанією, працює через програму, доступну в App Store, Google Play та Microsoft Store.

Пілотний проєкт голографічних дзвінків використовує атрибути підключення 5G — високу швидкість, високу пропускну здатність та низьку затримку для подолання деяких проблем під час створення реалістичних 3D-зображень, які існували досі.

Голограма кожного учасника створюється за допомогою селфі-камери смартфону для захоплення та передання тривимірного голографічного зображення в реальному часі, яке потім обробляється за допомогою 3D-рендерингового механізму. Зображення також можна накласти на реальне середовище за допомогою окулярів VR/AR.

Як наголошують учасники проєкту, технологія допомагає забезпечити імерсивний досвід віртуальної присутності та показувати голограми учасників у віртуальному середовищі.

Успішно завершивши перший етап співпраці, чотири компанії заявили, що продовжать удосконалювати базову технологію, приділяючи особливу увагу якості обслуговування. Наприклад, зараз вивчають можливість для віртуального проведення заходів або презентацій. Майбутні програми можуть пропонувати взаємодію між людьми або кількома людьми, щоб покращити комунікацію у середовищі споживачів і бізнесу.

Переглядів: 414 | Додав: news | Теги: голографічний, створення, мобільний, смартфон, дзвінок, оператор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar