4:30 PM
На полігоні побутових відходів в ОАЕ побудують сонячну станцію

оае шарджі сонячна станція В Об'єднаних Арабських Еміратах побудують сонячну електростанцію потужністю 120 МВт на полігоні побутових відходів в Шарджі.

Компанія Masdar, один з провідних розробників проектів сонячної енергетики в світі, і компанія Bee'ah, що працює в області екологічного менеджменту створили спільне підприємство Emirates Waste to Energy Company.

Парк збудують в три етапи на вершині полігону Біа Аль Садж, недалеко від комплексу управління відходами Bee'ah's.

Це перший проект, коли звалище в ОАЕ буде перетворене на сонячну електростанцію. Першу фазу будівництва планують завершити до 2023 року. Спільне підприємство буде відповідати за фінансування, проектування, закупівлю матеріалів і будівництво станції, а також надаватиме послуги з експлуатації та обслуговування в рамках 25-річного договору.

«Цей проект підкреслює, як ми можемо використовувати закриті звалища для виробництва чистої енергії, одночасно підтримуючи цілі ОАЕ в галузі відновлюваної енергетики і цілі ООН у сфері сталого розвитку, – заявив Мохамед Джаміль Аль Рамахі, головний виконавчий директор Masdar. – Ми переконані, що цей проект може стати прикладом для інших полігонів в регіоні».

Переглядів: 164 | Додав: abel | Теги: ОАЕ, Станція, полігон, сонячна, шарджі | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar