1:05 PM
На планову потужність вийшли атомні станції

атомна станція Після російських обстрілів 16 грудня атомні станції України, окрім захопленої Запорізької АЕС, вийшли на планову потужність. Про це повідомило Укренерго.

Деталі

"Станом на 18 грудня триває процес відновлення роботи енергосистеми. Атомні станції вийшли на планову потужність. Виняток – окупована Запорізька АЕС продовжує знаходитись в режимі зупинки блоків", – ідеться у повідомленні Укренерго.

Як зазначили, порівняно із 17 грудня в Україні збільшилися обсяги споживання електроенергії. Причина –  пошкодження енергооб’єктів після чергового обстрілу і зниження температури.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають по всій Україні у високовольтних і розподільчих мережах, а також на електростанціях. Однак посилення морозів і сильний вітер ускладнюють ремонтні роботи.

Усім обленерго доведено ліміти споживання. У разі їх перевищення можуть застосувати аварійні відключення, додали в Укренерго.

Нагадаємо

16 грудня росія завдала чергового удару по енергетичній системі України. Вчора, 17 грудня, дефіцит електроенергії в країні був значним.

Переглядів: 134 | Додав: news | Теги: станція, електроенергія, атомна, Укренерго | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar