5:28 AM
На 3 мільярди гривень виписали собі премії за 2022 рік у Нафтогазі

нафтогаз Попри те, що до закінчення року ще два місяці, і попереду в України вкрай важка та непередбачувана зима, керівництво Нафтогазу вже розподілило премії. На виплату винагороди персоналу компанії за гарну працю має піти близько 3 мільярдів гривень.

Такі дані оприлюднив у соцмережах перший заступник голови парламентського комітету з енергетики, депутат Верховної Ради Олексій Кучеренко.

За словами Кучеренка, найбільші премії, звісно ж, припали на долю топ-менеджменту.

"Там по мільйону якимось головам управлінь, головам правління (очевидно йдеться про правління НАК) по 20, по 30 мільйонів. Там шалені премії. Там мільйони, десятки мільйонів", - поділився інформацією нардеп у своєму Youtube-каналі.

Крім того Кучеренко каже, що премії вже навіть почали виплачувати. Розмір додаткової винагороди за трудову звитягу становить 6 середньомісячних окладів.

"Наприклад, директор з людського капіталу отримала вже 2 млн грн. Менеджери нижчого рівня отримають по 0,3 млн грн кожен. Винагорода керівника відділу складає майже 1 млн грн", - повідомляє Кучеренко

Загалом, за словами нардепа, у компанії виділили на премії близько 3 млрд гривень. І ця сума на 20% вища, ніж була за часів керівництва Андрія Коболєва,  який виплатив собі при звільненні з Нафтогазу премію в розмірі майже 600 мільйонів гривень.

Переглядів: 194 | Додав: news | Теги: Нафтогаз, премія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar