4:18 PM
Місця на планеті, куди не варто їхати в 2023 названі

Видавець інформації про подорожі та туризм Fodor's Travel опублікував рейтинг No List 2023 року, перерахувавши місця, від відвідування яких краще утриматися, щоб урятувати екологію.

острів ко тао таїланд

На острові Ко Тао в Таїланді живуть види черепах, що зникають, і корали, що охороняються. Через велику кількість дайверів морські жителі цього регіону опиняються під загрозою.

Експерти не рекомендують відвідувати Антарктиду на Південному полюсі, наголошується, що вона є домом для низки видів, що знаходяться на межі зникнення. Зокрема, деяких видів китів, пінгвінів та морських птахів. Туризм на Південний полюс призводить до великої кількості викидів, обсяг яких є неприпустимим у нинішніх реаліях Землі.

Не рекомендується відвідувати Мауї на Гаваях. Перенаселеність островів вже призвела до зростання орендної плати, обмеженого доступу до води і стала стресом для всіх екосистем островів. Туристи вторгаються в заповідні території, що охороняються, тим самим порушуючи життя дикої природи. А ще - населення острова Мауї зіштовхнулося із труднощами з доступом до води через посуху.

Туристів просять не їхати на річки Рейн та Дунай, які страждають від "навали" круїзних лайнерів і таким чином стають дуже вразливими перед посухою.

Арізона США також не рекомендується для подорожей. Сама собою вона є посушливим штатом, проте останнім часом мегазасуха значно ускладнила життя місцевого населення.

Венеція в Італії через нашестя туристів зіштовхнулася з проблемами сміття та затоплених каналів, які лише погіршуються від кількості туристів.

В озері Тахо в США через автомобільні вихлопи погіршилася якість води.

Узбережжя Нормандії у Франції страждає від підвищення рівня моря. Воно швидко руйнується, а надмірна кількість туристів лише посилює ситуацію.

А Малага в Іспанії переживає наймасштабнішу посуху за останні 1000 років.

Переглядів: 144 | Додав: news | Теги: туризм, заборона, планета, екологія | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar