6:36 PM
Медичний хаб для українців запрацює у Польщі

польща медицина Відкриття медичного хабу відбудеться 1 вересня 2022 року. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

З першого дня повномасштабного вторгнення рф на територію України МОЗ організовує евакуаційні рейси для порятунку життя і здоров'я поранених та важко хворих українців. Проте буває, що виникають непередбачувані обставини, наприклад, затримка чи скасування рейсу, або ж необхідно транспортувати групами велику кількість пацієнтів.

Міністерство охорони здоров'я України спільно з Міністерством охорони здоров'я Республіки Польща та представниками Європейської комісії відкриють у польському місті Жешув спеціальний медичний хаб для українських пацієнтів, яких евакуюють на спеціалізоване лікування до європейських клінік.

Медичний хаб, що розташований у районі аеропорту, являє собою спеціальне приміщення з усіма потрібними умовами та персоналом, де пацієнти зможуть безпечно перепочити або заночувати під час транспортування за евакуаційним маршрутом у разі виникнення непередбачуваних обставин.

Нагадаємо, Міністерство запровадило додаткову можливість подати заявку на медичну евакуацію. Важкохворі українці або ж ті, хто отримав травми внаслідок війни, можуть самостійно подати попередню заявку на Програму медичної евакуації.

Переглядів: 314 | Додав: news | Теги: хаб, українці, Медичний, Польща | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar