2:00 PM
Як знайти роботу: тенденції ринку праці

Все більше людей, приступаючи до пошуку роботи, хочуть знайти вакансію і цікаву, і перспективну, і щоб оплата праці була гідна. І така можливість сьогодні є.

Пошук роботи в великих містах при використанні мережевих ресурсів стає все більш популярним. Завдяки можливостям інтернету можна легко знайти цікаву вакансію, використовуючи пошуковий сервіс сайту http://pro-robotu.ua/vacancies.php, який пропонує свої послуги зі сприяння у працевлаштуванні. Вам залишається тільки відслідковувати пропозиції, що надходять! Близько 80% організацій, які шукають співробітників, розміщують свої оголошення про вакансії в Інтернеті.

Не секрет, що знайти роботу у великому місті простіше і швидше. І якщо ви живете там, де ринок праці не може запропонувати нічого путнього, можливо, настав час подумати про переїзд? Дані соціологічних досліджень говорять, що близько 23% громадян цю можливість не заперечують.

Робота в столиці має свої особливості. Рівень зарплати вище, ніж в інших містах країни. Але займаючись пошуками цікавої вакансії, не пропустіть з уваги, що робота повинна буде забезпечувати витрати на оренду житла, вартість якого в столиці вища, ніж в цілому по країні.

Робота в великих містах також має свою специфіку. Представникам інших населених пунктів непросто знайти роботу, так як більшість роботодавців консервативно ставляться до вибору кадрів, і вважають за краще корінних жителів. Однак у приїжджих здобувачів все ж може бути шанс, якщо вони заручаться протекцією.

Популярність багатьох професій змінилася. Так, зараз, найменш затребуваними професіями виявилися банківські працівники - кредитні фахівці, аналітики та інше. Важче стало знайти роботу і фахівця з нерухомості з достатньою гарантованою окладною частиною: фахівця з навчання персоналу, журналістам друкованих видань. І фахівцям професій, яким конкуренцію складають вільні, так звані, "фрілансери", яких підприємства можуть знайти в разі реальної необхідності.

Зате зростає попит на:

  1. фахівців IT і програмістів;
  2. менеджерів з продажу;
  3. веб-дизайнерів;
  4. страхових агентів;
  5. секретарів;
  6. лікарів;
  7. інженерів;
  8. бухгалтерів;
  9. кваліфікованих різноробочих.

Думка більшості HR-аналітиків одностайна: економічна ситуація підштовхує багатьох фахівців проходити перекваліфікацію, кардинально змінюючи своє життя.

Переглядів: 1304 | Додав: abel | Теги: робота, вакансія, пошук | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar