3:56 PM
Як оформити компенсацію за пошкоджену посилку - Укрпошта

пошкодження посилка Укрпошта відповіла на скаргу клієнта, повідомивши, що робити у разі доставки пошкодженої посилки.

"Приблизно два місяці тому мої батьки відправляли посилку з міста Лебедін до Польщі (книги), мало того, що посилка десь півтора місяці де каталася, мало того, що посилку надіслали назад, тому що з якоїсь причини ваша кантора не змогла доставити те, за що взяла гроші, і ще пошкодила майно, а саме, література, яка повинна була бути відправлена, потрапила під якусь рідину, і фактично пошкоджена. Так ще ваша контора взяла гроші (200 грн.) за те, що повозила машиною посилку", - повідомив українець.

Також він вимагав компенсацію і за пошкоджений вантаж, і за сплачену доставку, адже гроші компанія взяла за "нічого".

В Укрпошті пояснили, що посилки необхідно перевіряти у відділенні при отриманні. Там же відразу після огляду необхідно скласти акт, написати заяву та ініціювати службову перевірку для того, щоб перевірити, на якому етапі сталося пошкодження посилки. У ході перевірки буде розглянуто й тему компенсації коштів.

"Причини повернення зазвичай вказуються на відправленні. Якщо причини повернення не вказані, або Ви не погоджуєтесь з причинами повернення, Ви можете подати заяву на компенсацію. Запит за посиланням : https://www.ukrposhta.ua/ru/rozshuk-mrpv вибрати "необґрунтоване повернення відправлення". До звернення додати копію чека з відправки, фото упаковки відправлення, де вказано причину повернення (або немає причини повернення)", - додали в компанії.

Переглядів: 84 | Додав: news | Теги: компенсація, Укрпошта, Посилка, Пошкодження | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar