9:11 PM
Ізраїль дозволил в'їзд українцям: про що варто знати

ізраїль Існують також й санкції за порушення режиму в'їзду, за недотримання яких подальший в'їзд туристам-порушникам буде заборонений.

З 14 червня Ізраїль "дав зелене світло" на в'їзд на свою територію громадянам України. Однак існує кілька умов, яких варто дотримуватися туристам. Про це йдеться в повідомленні українського посольства в Ізраїлі у Facebook.

Дозвіл на в'їзд

Для в'їзду в Ізраїль українці повинні заздалегідь подати заявку в ізраїльську дипломатичну/консульську установу за місцем проживання або до Управління з питань народонаселення та імміграції.

Що потрібно для того, аби отримати дозвіл, а також про підстави для отримання такого документа, можна ознайомитись за посиланням.

ПЛР-тест перед прильотом до країни

Відтак, заїхати в країну можна лише у тому випадку, якщо у туриста є негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль. Після прибуття до країни необхідно пройти додатковий ПЛР-тест, який коштує 80 ізраїльських шекелів (660 гривень) за умови онлайн-реєстрації, або 100 ізраїльських шекелів (830 гривень) при реєстрації в аеропорту. Оплата проводиться кредитною карткою.

Для того щоб забронювати чергу на ПЛР-тест в аеропорту Бен Гуріон перейдіть за посиланням.

Зазначається, що ця вимога поширюється також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або документ про одужання від коронавірусу.

Страховий поліс

Щоб отримати дозвіл на в'їзд в Ізраїль також потрібен діючий медичний страховий поліс, який покриває витрати в разі захворювання на COVID-19.

Медична декларація та ізоляція

Після отримання дозволу на в'їзд до Ізраїлю слід заповнити декларацію за посиланням. Зазначається, що декларація повинна бути заповнена не більше ніж за 24 години до рейсу. В ній потрібно надати свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

Усі іноземні пасажири повинні пройти самоізоляцію. Її тривалість становить 14 днів, або 10 днів, проте за умови, якщо пасажир матиме два негативних ПЛР-тести у визначені спеціальним протоколом дати.

Варто зауважити, що медичну декларацію, дозвіл на в'їзд в країну, результати тесту на COVID-19 та інші документи треба роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю.

Санкції за порушення режиму в'їзду

У разі, якщо іноземець залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, порушує закони держави Ізраїль, а отже подальший в'їзд такій людині буде заборонений.

Переглядів: 154 | Додав: abel | Теги: Ізраїль, Українці, в'їзд | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar