6:34 PM
Із запізненням у 9 років відкрили новий аеропорт Берліна

аеропорт берлін бранденбург відкриття 31 жовтня у Німеччині офіційно відкрили аеропорт Берлін-Бранденбург, які мав запрацювати ще в березні 2011 року. Про це повідомляє Spiegel Online.

Літак Easyjet Airbus A320 доставив перших пасажирів в новий термінал в Шонефельді під Берліном. Рейс 3110 стартував в берлінському аеропорту Тегель. Цей аеропорт закриється наступних вихідних.

Незабаром після цього в аеропорту приземлився літак Lufthansa, що прибув з Мюнхена.

Шеф Lufthansa Карстен Шпор раніше назвав відкриття "історичним днем". "Я досі не можу в це повірити", - пожартував він незадовго до старту рейсу в Мюнхені.

Аеропорт Берлін-Бранденбург мав відкритися в березні 2011 року, але затримки і скандали призупинили початок його роботи майже на десятиліття.

Будівництво аеропорту почалося в 2006 році. Але поєднання дизайнерських провалів та інших проблем перетворило Берлін-Бранденбург на національну ганьбу, оскільки дати відкриття змінювалися вже шість разів.

У аеропорту виникали проблеми з проєктом, потім довелося міняти всі протипожежні двері і кабелі, витрати на будівництво постійно росли.

Будівництво нового аеропорту, що належить федеральному уряду Німеччини і землям Берлін і Бранденбург, коштувало майже 6 мільярдів євро, що приблизно в три рази перевищує початковий бюджет.

Переглядів: 184 | Додав: abel | Теги: бранденбург, відкриття, берлін, Аеропорт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar