10:43 AM
ІТ фахівцям з України Японія пропонує роботу

японія ІТ Японська газета The Asahi Shimbun повідомляє, що ІТ компанії Японії зосередились на пошуку спеціалістів для своїх проектів серед українських працівників. Головна мета – допомогти українцям та підтримати державу у часи війни.

Україна багата на талановитих працівників технічної сфери. ІТ сектор вже 10 років займає вагому роль у розвитку економічного сектору. У світі Україну ще називають "Силіконовою долиною Східної Європи". Однак через війну багато талановитих спеціалістів можуть виїхати з України. Коли кількість проектних замовлень із США та Європи поступово зменшуються, Японія може стати новим ринком.

Токійська ІТ-компанія i3DESIGN одна з тих, хто проводить набір спеціалістів з України. З травня у штаті корпорації працюють українці, які займаються підбором українського персоналу. Компанія отримала більше 50 заявок від працівників з України, сім спеціалістів вже співпрацюють  i3DESIGN, адже головною перевагою роботи у сфері ІТ є те, що співробітники можуть працювати із будь-якого місця, де є Інтернет.

В компанії зазначають, що хочуть працювати з українськими спеціалістами не тимчасово, а постійно, адже вони приносять позитивний ефект для зростання корпорації.

Інша японська компанія Next Age Inc. вже доручає українцям проекти у сфері веб-дизайну, це 11 проектів на суму 22 500 доларів США. Токійська компанія PJ-T&C придбала програмне забезпечення розроблене українськими інженерами.

В червні Yahoo Japan Corp., Line Corp. та п’ять інших ІТ-компаній провели для українців семінар із працевлаштування, щоб прискорити підтримку всієї галузі.

Раніше в МЗС повідомляли, що українська ІТ-компанія CHI Software відкрила офіс в Японії. 

Переглядів: 364 | Додав: news | Теги: Фахівці, ІТ, україна, Японія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar