10:09 AM
Головну мету масованих ракетних ударів росії по Україні назвали в ISW

ракета війна російські військові чиновники могли координувати призначення сергія суровікіна та масовані ракетні удари по Україні 10 жовтня, щоб реабілітувати міністерство оборони в очах населення. Так вважають у Інституті вивчення війни (ISW).

"Хто б не був призначений командувачем бойових дій, він би керував завданням ударів крилатими ракетами 10 жовтня, які, за даними української розвідки, були заплановані ще 2 жовтня (і які суровікін точно не планував, не готував і не проводив у день свого призначення). російські блогери високо оцінили масову хвилю ударів 10 жовтня та призначення суровікіна та зіставили їх як позитивні події для російських операцій в Україні. Це може бути пов'язано з російськими інформаційними операціями з відновлення репутації командувача Центрального військового округу генерал-полковника олександра лапіна після невдач росії навколо Лимана в рамках більш широкої кампанії зі зміцнення громадської думки про російський військовий істеблішмент. Очевидно, що міноборони росії зацікавлене у відновленні свого публічного іміджу", – вважають аналітики.

В ISW також нагадали, що сергій суровікін мав досвід як командувач ВС росії в Сирії. Але його призначення не призведе до "сиріанізації" російських операцій в Україні, оскільки бойові дії принципово відрізняються.

За словами аналітиків, росія не може "сиріанізувати" війну здебільшого через те, що їй не вдалося завоювати перевагу в повітрі, що позбавляє її можливості проводити масовані килимові бомбардування України за аналогією із Сирією.

Переглядів: 264 | Додав: news | Теги: ракети, україна, Росія, удар, ISW | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar