2:48 PM
Дві з половиною тонни паперу з опалого листя виготовили на Житомирщині

Житомирщина виготовлення папір падолист опале листя На Житомирщині виготовили чергову партію – півтори тонни промислового паперу з опалого листя. Першу тонну отримали ще минулого року, після чого виправили помилки, і нинішній продукт вже відповідає поставленим вимогам та має необхідні механічні характеристики.

Про це розповів генеральний дирктор ТОВ "RE-leaf PAPER" Валентин Фречка. Саме він і є розробником технології виготовлення паперу з падолисту. За його словами, ця ідея з'явилася у нього в одинадцятому класі, коли він працював над науково-дослідницькою роботою для конкурсу-захисту малої академії наук. Згодом Валентин Фречка отримав патент і його розробкою зацікавилися на Житомирському картонному комбінаті, а вже за рік випустили першу тонну паперу з опалого листя.

"Ще через рік з усіма доопрацюваннями ми отримали півтори тонни промислового паперу із щільністю 90 та 100 грамів на квадратний метр, товщиною 0,2 міліметри та значенням опору продавлювання 285 кілопаскалів", – розповів Валентин Фречка. За його словами, вдалося досягти ідеальних параметрів, які відтворюють увесь спектр можливостей листяного волокна.

Валентин Фречка каже, що на потужностях Житомирського картонного комбінату листя переробляється на волокно, а виробничий цикл організовує Цюрупинська паперова компанія:

"В результаті конвертингу з виготовленого паперу плануємо отримати паперові пакети і листи формату А3 та А4".

У планах також виготовлення картону і паперового посуду та налагодження сталого виробництва паперу з опалого листя.

Переглядів: 284 | Додав: abel | Теги: листя, опале, папір, виготовлення, Житомирщина, падолист | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar