11:30 AM
Дані українців із "Дії" - у які країни можуть передати

дія Державний портал "Дія" постійно оновлює функціонал свого мобільного додатку. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, анонсував 10 нових послуг, що з’являться в мобільному застосунку.

Федоров додав, що найочікуванішим оновленням є шеринг авто, яке точно стане в нагоді водіям. Адже тепер громадяни зможуть передавати своє авто в користування без довіреності. В порталі з’являться й інші корисні електронні версії документів. Наприклад, посвідчення пенсіонера та довідка про місце проживання. Зараз документи активно тестуються українцями  та невдовзі стануть доступними для всіх.

До того ж, у державному порталі "Дія" ви зможете і заробляти за допомогою військових облігацій. Придбати їх можна буде прямо у додатку. Також розробники працюють над впровадженням англомовних копій електронних документів. Українці зможуть пред’являти їх за місцем вимоги за кордоном.

На жаль, багато українців внаслідок війни переїздили до більш безпечних куточків країни. Уряд допомагає таким громадянам. В мережі поширилась інформація, що багато внутрішньо переміщених осіб не отримали досі своїх виплат, хоча й подали заявку до 30 квітня. Аби отримати свої виплати їм потрібно додатково подати свої заявки до органів соцзахисту населення.

Рішення було ухвалено на засідання уряду. Переселенцям потрібно повторно подати заявку до 1 жовтня 2022 року. Для цього потірбно відвідати органи соцзахисту населення та написати відповідну заяву. Важливо знати, що вам необхідно надати докази, що ви подавали заявку у державному поратлі "Дія". Протягом 10 днів з написання заяви вам повинна надійти допомога.

Крім того, міжнарорна організація надасть допомогу 20000 українцям, які найбільше потребують цього. Норвезька рада у справах біженців надасть допомогу внутрішньо переміщеним осам, громадянам, які знаходяться на деокупованих або тимчасово окупованих територіях. Також в перелік потрапили українці, які знаходяться в регіонах, де відбуваються активні бойові дії. Розмір допомоги становить 6600 гривень за три місяці.

Переглядів: 344 | Додав: news | Теги: українці, Дія, дані | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar