11:14 AM
Через відмову купляти соцмережу Twitter тягне до суду Ілона Маска

Twitter суд маск Twitter зажадав від глави Tesla Ілон Маска завершити угоду щодо придбання соціальної мережі за 44 млрд доларів. При цьому Макса звинувачують у відмові виконувати зобов'язання перед соцмайданчиком та його акціонерами. Про це пише The New York Times.

Відомо, що у квітні Ілон Маск заявив про намір придбати Twitter. Втім, нещодавно він заявив, що планує відмовитись від угоди. Щоб змусити Маска дотримуватись умов договору про придбання, платформа подала на нього до суду в Канцелярському суді Делавера. Суд повинен визначити, чи залишиться мільярдер на гачку через покупку або Twitter порушив зобов'язання надати Маску дані, які він запросив.

"Маск відмовляється виконувати свої зобов'язання перед Twitter та її акціонерами, оскільки підписана ним угода більше не є його особистими інтересами", — йдеться в позові компанії.

При цьому тут уточнили, що глава Tesla, мабуть, вважає, що він на відміну від будь-якої іншої сторони може передумати та порушити діяльність компанії, знищити акціонерну вартість і піти.

У Twitter порахували, що відмова Маска від завершення угоди була за списком порушень, які нашкодили репутації соцмережі.

Мета позову полягає в тому, що перешкоджатиме подальшим порушенням з боку Маска. Також його хочуть примусити до виконання юридичних зобов'язань та завершити правочин після виконання низки умов.

Переглядів: 464 | Додав: news | Теги: відмова, Соцмережа, twitter, Суд, маск | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar