9:15 AM
Біля кордонів України росія планує підірвати ядерну зброю

ядерна зброя Президент держави-агресорки росії путін має намір продемонструвати свою готовність застосувати зброю масового знищення за допомогою ядерного випробування на кордонах України. Про це повідомляє The Times з посиланням на військові джерела.

За даними співрозмовників видання, москва, найімовірніше, застосує ядерну зброю в Чорному морі. Зазначається, що НАТО вже попередило про це своїх членів.

"кремль сигналізує про свою готовність до значної ескалації, оскільки росія втрачає позиції на полі бою. Побоювання з приводу попередніх натяків путіна про те, що він може вдатися до такої тактики", – зазначає видання.

Як йдеться в повідомленні, ці побоювання посилилися на тлі появи інформації про потяг, керований секретним ядерним підрозділом для відправлення в Україну.

Польський оборонний аналітик Конрад Музика, сказав виданню, що потяг, помічений у центральній частині росії, був пов’язаний з 12 головним управлінням російського міністерства оборони і що він “відповідає за ядерні боєприпаси, їх зберігання, обслуговування, транспортування та видачу підрозділам”.

Переглядів: 214 | Додав: news | Теги: кордон, Росія, україна, ядерна, зброя | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar