12:31 PM
Базу знань про клімат створили в Польщі

клімат У Польщі актуальні та надійні джерела інформації про зміну клімату можна знайти у нещодавно створеній Базі знань про клімат (пол. Klimatyczna Baza Wiedzy). Про це повідомляє Польське радіо.

Згідно з останнім дослідженням Інституту громадських справ "Дезінформація про клімат і кліматичну політику. Думки польок і поляків", майже половина респондентів останнім часом стикалися з дезінформацією про клімат і кліматичну політику.

База знань про клімат – це загальнодоступний та безкоштовний портал, мета якого полягає у підтримці боротьби з дезінформацією.

До проєкту були залучені експерти з понад 10 неурядових організацій, науково-дослідних інститутів, а також наукових центрів.

Директор Інституту охорони навколишнього середовища-Національного науково-дослідного інституту Крістіан Щепаньський каже, що база даних є колекцією звітів і публікацій про зміну клімату. За його словами, це, зокрема, урядові документи, звіти міжнародних організацій та фондів.

"Це дужа широка, дуже міждисциплінарна (колекція), що представляє якомога більше та якомога ширші знання, але яка також представляє різноманітні досягнення, пов'язані зі зміною клімату", — поділився Крістіан Щепаньський.

Як зазначив посадовець, до публікацій і звітів додано коментарі, які полегшують розуміння наукового змісту.

"Це багато різних видів досліджень, дуже достовірних звітів, документів, пов'язаних із питаннями клімату в різних сферах: як у сфері охорони здоров'я, так і у сфері стихійних лих, у сфері, пов'язаній зі зміною клімату, із впливами, пов'язаними з адаптацією, із тим, як нам потрібно адаптуватися до цих уже існуючих, але також прийдешніх змін клімату", — розповідає директор інституту.

Переглядів: 84 | Додав: news | Теги: клімат, Знання, база, Польща | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar