9:49 AM
Авторизацію мільйонам користувачів ускладнить Google

Google У травні компанія Google оголосила про плани включити двоетапну перевірку за замовчуванням, щоб забезпечити більшу безпеку для багатьох облікових записів. Зараз почався жовтень, місяць обізнаності про кібербезпеку (Cybersecurity Awareness Month), і Google ще раз нагадала про цей план. У травні Google підкреслювала, що використання мобільного телефону для входу в систему дає людям більше безпечний і надійний спосіб аутентифікації, ніж використання одних тільки паролів.

Як тепер повідомляється в офіційному блозі, до кінця 2021 року Google збирається автоматично під’єднати двоетапну перевірку ще для 150 мільйонів облікових записів. Крім того, Google зобов’яже 2 млн авторів YouTube включити двоетапну перевірку для своїх акаунтів.

На цей час Google автоматично включає двоетапну перевірку в акаунтах, для яких налаштована резервна адреса електронної пошти або номер телефону. Представники Google пояснили: “Ми розуміємо, що існує сьогодні способи двофакторної аутентифікації підходять не всім користувачам, тому наша команда працює над технологіями, щоб вхід в обліковий запис не був пов’язаний з необхідністю запам’ятовувати паролі, але рівень безпеки залишався таким же високим”.

Також наголошується, що за допомогою Google повідомлень процес входу повинен виявитися плавним і простим: достатньо натиснути на повідомлення в телефоні, щоб підтвердити особистість.

Переглядів: 254 | Додав: news | Теги: користувач, авторизація, google | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar