9:48 AM
Акція солідарності з мігрантами на кордоні пройшла у Варшаві

варшава акція мігрант кордон У центрі Варшави у неділю 17 жовтня пройшла акція солідарності з нелегальними мігрантами, що намагаються потрапити до Польщі через Білорусь.

Акцію організували близько 30 феміністичних груп, хода почалася близько 14-00 від кругового перехрестя Шарля де Голля. На ній можна було бачити гасла "Зупиніть тортури на кордоні", "Приймати мігрантів, завертати расистів", "Ваша гідність?".

"Ця акція - майданчик для тих, хто не погоджується з тортурами, депортаціями і скандальними діями польської влади щодо людей, які шукають притулку у Польщі і відчувають злість, відчай, безпомічність і приниження", - написали організатори у соцмережах.

На акції представники феміністичних ініціатив у своїх промовах критикували запровадження надзвичайного стану у прикордонних з Білоруссю районах, деякі заявили, що Польща своїми діями "прирікає мігрантів на смерть".

Серед спікерів була у тому числі депутатка європарламенту Яніна Охойська, що закликала "поважати міжнародне й національне законодавство і власні процедури".

"Будь-хто, хто хоче подати заявку на отримання міжнародного захисту, повинні бути поміщені у центри і їхні заявки мають бути розглянуті", - заявила вона.

Демонстрація пройшла повз Сейм і закінчилася о 16:20 біля станції Centrum.

Про жодні інциденти під час акції не повідомляють.

Переглядів: 314 | Додав: news | Теги: мігрант, акція, Варшава, кордон | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar