2:45 PM
55 000 нових співробітників терміново візьме на роботу Amazon

інтернет-рітейлер Amazon Найбільший у світі інтернет-рітейлер Amazon.com повідомив, що планує найняти близько 55 000  співробітників у рамках Дня кар'єри компанії, який пройде в США і Канаді 15 вересня.

Компанія шукає співробітників у відділ з реклами та зв'язків з громадськістю, в підрозділ, що займається розробкою і покращенням смарт-колонки Alexa, і в підрозділ роздрібної торгівлі, у зв’язку з тим, що Amazon запланував відкриття власних супермаркетів, де буде продаватися одяг та інша продукція.

Компанія також розраховує поповнити штат своїх дочірніх компаній: кіностудії Amazon Studios, проекту зі створення супутникового інтернету Project Kuiper і Amazon Web Services, яка працює в сфері хмарних технологій.

Серед відкритих вакансій понад 40 000  позицій стосується компаній у США: це 220 об'єктів, включаючи підрозділи в Нью-Йорку, Белвью, штат Вашингтон, і Арлінгтоні, штат Вірджинія, де планується відкриття корпоративного офісу. Також компанія повідомила про 1800 вакансій в Канаді.

Відвідувачі Дня кар'єри зможуть взяти участь в одному з 20 000  тренінгів, що проводяться рекрутерами компанії. Більш того, діючим співробітникам буде також запропоновано взяти участь в заходах з кар'єрного зростання.

Amazon є другим найбільшим роботодавцем в США після рітейлера Walmart Inc. З початку пандемії COVID-19 компанія найняла понад 450 000 чоловік на тлі зростання онлайн-торгівлі, що призвело до необхідності збільшувати кількість робочих на складах, відзначає The Wall Street Journal. Зараз штат компанії складає приблизно 950 000 чоловік.

Переглядів: 224 | Додав: news | Теги: робота, Amazon, співробітник | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar