0:09 AM
$18 млн знайшов племінник Пабло Ескобара в стіні будинку, де він жив

племінник ескобар стіна будинок кошти Племінник сумнозвісного наркобарона Пабло Ескобара розповів, що знайшов пластиковий пакет з грошима на суму $18 млн, захований в стіні одного з будинків свого дядька. Про це пише ВВС.

Ніколас Ескобар повідомив колумбійським ЗМІ, що «видіння» допомогло йому зрозуміти, де шукати гроші в квартирі, де він живе в місті Медельїн.

Він сказав, що це не перший раз, коли він знаходить гроші в місцях, в яких його дядько переховувався від арешту.

Наркобарон, як відомо,  загинув в результаті перестрілки з поліцією в 1993 році.

На піку своєї кар'єри Ескобар вважався сьомоюнайбагатшою людиною на планеті.

Чутки про приховані статки Ескобара ходили в Медельїні після його смерті, після того як він десятиліттями вів війну проти колумбійської держави, щоб запобігти його екстрадиції в США.

Ніколас Ескобар розповів колумбійському телеканалу Red+Noticias, що він також знайшов друкарську машинку, супутникові телефони, золоту ручку, фотоапарат і плівку, яку ще треба проявити.

«Я бачив видіння, ніби чоловік входить в це місце і зникає», – сказав він.

В інтерв'ю він сказав, що багато разів супроводжував свого дядька, і що одного разу він був викрадений людьми, які шукали місцезнаходження Ескобара: «Мене катували протягом семи годин. На двох моїх робочих напали з бензопилою», – розповів він.

Повідомляється, що Пабло Ескобар ховав гроші в своїх численних об'єктах нерухомості в Медельїні, Колумбія.

За словами Ніколаса Ескобара, який жив в цій квартирі останні п'ять років, деякі банкноти, яким кілька десятків років, зіпсувалися і більше не придатні для використання.

Переглядів: 104 | Додав: abel | Теги: кошти, ескобар, племінник, Будинок, стіна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar