2:49 PM
10-метровий космічний радар уперше представив Китай

китай космічний радар Він являє собою станцію радіолокації з активною фазованою антеною гратами для відстеження об’єктів на низькій навколоземній орбіті.

Китайська група електронних технологій (China Electronics Technology Group Corp) уперше представила на Міжнародному авіасалоні Airshow China у місті Чжухай на півдні країни свій 10-метровий космічний радар SLC-18. Як повідомила газета Global Times, ця розробка привернула велику увагу відвідувачів.

SLC-18 являє собою станцію радіолокації з активною фазованою антеною гратами. Вона призначена для відстеження об’єктів на низькій навколоземній орбіті. Ця технологія дозволяє прогнозувати траєкторію руху космічних апаратів та збирати дані про них.

Радар SLC-18 здатний виявляти супутники, ідентифікувати їх і каталогізувати, потім направляти дані в командний центр. За словами місцевих експертів, він допоможе Китаю "вживати запобіжних заходів, щоб уникнути "набридливих поглядів" іноземних супутників".

"У минулому відстежувати космічні об’єкти могли лише сильні військові держави, які мають технічну силу, необхідну економічну та промислову основу. Країнам, що розвиваються, це було складно зробити", – розповів заступник головного керуючого китайської технологічної компанії CETE Guorui Group Сунь Лей.

Як він уточнив, SLC-18 – технологія наземного базування з відносно низькими витратами, яку можуть використовувати країни, які беруть участь у проектах ініціативи "Один пояс – один шлях". Радар виготовлений повністю у Китаї, включаючи мікросхеми. Це модульна конструкція, яка за потреби може бути модифікована.

Переглядів: 224 | Додав: news | Теги: китай, космічний, радар | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar