0:23 AM
Всесезонні шини: що повинен знати про них кожен

Всесезонні шини: що повинен знати про них кожен

Сучасний автомобільний ринок здатний задовольнити запити будь-кого, навіть самого вибагливого покупця. Величезна ніша в автомобільному ринку відводиться автомобільним шинам. Сьогодні вже важко згадати ті часи, коли "дістати" хорошу "гуму" для свого автомобіля, було досить складним і не дешевим завданням, пише http://avtostar.info/.

Шини літні і зимові шини, "липучка", шини всесезонні, від різних фірм і виробників, різноманітних розмірів, типів, і конструктивних рішень профілю, матеріалу корду, для їзди спортивної і повсякденної, для вантажних і спеціальних автомобілів - вибирай все, що твоїй душі завгодно, і цей факт, зізнатися, дуже радує.

Проте хотілося би приділити належну увагу всесезонним автомобільним шинам. Багато автомобілістів вважають їх непоганою альтернативою зимовим та літнім шинам, і в більшості випадків, ця думка є абсолютно правильною. Звичайно, використання всесезонної колісної гуми, в першу чергу, дозволяє водієві транспорту значно заощадити гроші. Тепер йому немає потреби купувати і використовувати два комплекти покришок - зимовий і літній, знову ж таки, спостерігається економія на частоті відвідувань їм шиномонтажних майстерень.

Однак, хотілося б нагадати, що застосування всесезонних шин ефективно тільки тоді, коли клімат, при якому вони використовуються, досить м'який, і в регіоні їхньої експлуатації не спостерігається сильних заморозків або нестерпної спеки. Вантажні причепи використовують, до речі саме такі шини. В іншому випадку, всесезонні шини для Вашого автомобіля не підійдуть, і для досягнення безпеки і зручності водіння автомобіля, Вам доведеться, все ж, використовувати два комплекти покришок.

Також, всесезонні шини абсолютно не підходять для використання в автомобілях, в яких застосовується спортивний спосіб водіння, або робота автомобіля під великим навантаженням. В екстремальних умовах набагато краще використання колісної гуми, відповідного сезону, через її краще зчеплення з покриттям проїжджої частини дороги, або більшої ефективності при їзді бездоріжжям або засніженими трасами. Якщо Ви прихильник спокійної міської їзди, і живете в регіоні з помірним кліматом, тоді всесезонні шини ідеально підійдуть для Вашого автомобіля, хоча вибір, звичайно ж, завжди залишається за Вами.

Переглядів: 135 | Додав: abel | Теги: новини, авто, всесезонні, шини, поради | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar