6:25 PM
Поради: як підібрати свій стиль одягу

Поради: як підібрати свій стиль одягу

модний стиль одягу Сьогодні модно бути індивідуальним. Сліпе наслідування кумирам слід залишити для підлітків або жінок, які безнадійно відстали від життя. Ознаками сильно сформованої особистості є своя манера поведінки і свій стиль. Для того щоб створити свій стиль потрібно розібратися, що таке стиль і як підібрати його.

Що таке індивідуальний стиль?

Власний стиль одягу - це образ жінки, який відображає її характер, настрій, звички, манеру поведінки. Свій стиль одягу формується роками. За стилем жінки можна дізнатися і охарактеризувати людину. Кожен, хто увійшов в історію, мав свій власний стиль. Одрі Хепберн і Мерилін Монро мали власний неповторний стиль в одязі, створювані ними образи ставали об'єктами для наслідування багатьма жінками.

Створювати свій неповторний стиль слід спиратися на свої звички, характер і стиль життя. Якщо ви займаєтеся спортом, то вам слід вибирати одяг в спортивному стилі, але всьому слід знати міру. Якщо ви любите або хочете виглядати жіночно, то слід оббирати туфлі на високих підборах і красиві сукні.

З чого слід розпочати формування індивідуального стилю?

Слід запам'ятати одне важливе правило. Якщо ви вибираєте один якийсь стиль одягу, то це ще не означає, що вам потрібно строго дотримується всіх його канонів. Наприклад, в офісі можна виглядати як бізнес-леді, а ввечері перетвориться на фатальну жінку. Наявність стрижня - є головним в стилі одягу тому, що на стрижень все має нарощуватися.

Як стержень можна використовувати класичний стиль одягу, і додати в нього яскраві деталі з жіночного, спортивного або рок-стилю. Класика ніколи не виходить з моди і саме з цього, ми рекомендуємо вам її в якості стержня. Футуристичні деталі виглядають дуже гарно на одязі класичного стилю. Але все ж головним залишається вміння правильно підібрати ці деталі і, звичайно ж, не зраджувати собі в перевагах. Якщо ви любите півонії, то чому б не прикрасити нудне чорне плаття красивою брошкою у вигляді півонії? Будь-який експеримент гідний уваги оточуючих. Головне будьте собою і у вас обов'язково все вийде.

Переглядів: 144 | Додав: abel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar