6:37 PM
Купівля авто в "салоні автомобілів, від яких відмовилися"

Купівля авто в "салоні автомобілів, від яких відмовилися"

салон автомобілів, від яких відмовилися  Останнім часом у більшості дилерських центрів, що займаються продажем автомобілів, з'явилися спеціальні підрозділи, де вони продають так звані "відмовні" автомобілі. І покупці вже відзначили той факт, що купити автомобіль в такому салоні можна набагато швидше, не чекаючи того моменту, коли прийде із заводу замовлений у виробника автомобіль.

Для тих же автолюбителів, які вперше зіткнулися з таким поняттям, як "відмовний автомобіль", необхідно пояснити, що це таке. "Відмовними" називають автомобілі, які були замовлені іншими покупцями, але залишилися з різних причин невикупленими. За великим рахунком, таких причин можна назвати три.

Найчастіше трапляється ситуація, коли автолюбитель не зміг викупити автомобіль через те, що йому було відмовлено в автокредиті. Також покупець може відмовитися викуповувати замовлене авто через те, що пройшло занадто багато часу з моменту замовлення і до моменту доставки. І нарешті, покупець може мати якісь особисті причини для того, щоб відмовитися від замовленого раніше автомобіля - наприклад, він може передумати купувати саме цю модель. У будь-якому випадку відмовний автомобіль - це абсолютно нова машина без пробігу, так що покупець, який вирішив звернутися в подібний салон за автомобілем, стане першим його власником.

І все ж, купуючи автомобіль в салоні відмовних авто, варто перестрахуватися і уважно оглянути пропоновану машину, перевірити чи немає на ній подряпин або вм'ятин, подивитися, чи збігається номер двигуна, вказаний в документах, з тим номером, який вказаний на двигуні авто, і так далі. У деяких автосалонах є спеціальний прилад, що дозволяє визначити, чи не був автомобіль перефарбований. Якщо такий прилад є в тому салоні, куди ви звернулися, то ним варто скористатися.

Також покупцеві варто знати, що не дивлячись на твердження менеджерів салону, що всі автомобілі продаються з додатковою комплектацією (вони кажуть, що таку комплектацію замовив той, хто спочатку повинен був стати власником авто), насправді подібні випадки - велика рідкість. І якщо дійсно були замовлені якісь додаткові комплектуючі, то вони повинні були встановлюватися на заводі, а значить, це має бути зазначено в заводських документах на автомобіль. Якщо ж подібних документів вам не надали, отже додаткові комплектуючі були поставлені пізніше, вже в салоні, і ви цілком можете від них відмовитися.

Переглядів: 123 | Додав: abel | Теги: купити, новини, дилери, центри, авто | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar