3:07 PM
Корисні поради: організація віддаленої роботи співробітників

організація віддаленої роботи співробітників з Бітрікс24

Корисні поради: організація віддаленої роботи співробітників

В умовах світової пандемії коронавірусу, яка спровокувала карантині обмеження, зокрема і в Україні, все більш актуальним постає питання організації роботи в режимі онлайн. Працювати з дому — це не так і просто, як може здатися на перший погляд. Особливо для людей без подібного досвіду. Тому правильна організація віддаленої роботи співробітників повинна бути в пріоритеті для керівництва підприємств, які працюють в даному напрямку. Ми ж у нашій статті спробуємо розібратися в цьому питанні, а також дати кілька корисних порад, які неодмінно будуть слушними та доречними для кожного.

Віддалений офіс: організовуємо роботу правильно

Організація віддаленої роботи допомагає значно заощадити ресурси, а також оптимізувати витрати на оренду, комунальні видатки та інше. Саме тому, навіть попри карантин, максимальна можливість перенести роботу з офісів додому до працівників — неодмінно вірне рішення. Тим більше, що з організацією подібного процесу можуть допомогти сучасні спеціалізовані системи, серед яких варто виділити Бітрікс24. Пакетне рішення від цієї компанії здатне задовольнити всі необхідні аспекти подібного процесу.

Бітрікс24 — це не звичайна CRM, як може здатися на перший погляд. Це дійсно комплексне рішення, яке допомагає:

  1. вірно організувати роботу працівників;
  2. вести чіткий облік робочого часу в автоматичному режимі;
  3. максимально налагодити комунікації з партнерами за допомогою Контакт-центру, який не упустить жодного клієнта;
  4. внутрішні чати та відеодзвінки в середині команди — ефективний спосіб координації дій;
  5. CRM для маркетингу та продажів забезпечать команду всіма необхідними діловими інструментами роботи;
  6. всі проєкти компанії та завдання членам команди будуть доступні онлайн, а разом з ними — і вся аналітика та звіти щодо різних робочих питань;
  7. працювати з Бітрікс24 можна не лише за допомогою персонального комп'ютера чи ноутбука, але і завдяки спеціальному застосунку, і з різних ґаджетів — смартфонів та планшетів.

організація віддаленої роботи співробітників Проаналізувавши цей список, кожен керівник неодмінно зацікавиться послугами Бітрікс24 в якості помічника з організації віддаленої роботи співробітників на підприємстві. І це, на наш погляд, буде саме краще і відповідальне рішення, яке спровокує не лише безболісний перехід на подібну форму праці, але і ріст головних фінансових показників підприємства. Адже співпрацювати з Бітрікс24 — це не тільки просто і легко, але і фінансово вигідно. Спробуйте — не пожалієте.

Підсумки

Короткий але вірний висновок може бути один -  організація віддаленої роботи співробітників вигідна і необхідна процедура, і не лише в умовах карантину. Проте для її успішної реалізації варто неодмінно використовувати комплексні рішення, які дарує Бітрікс24.

Команда копірайтерів Proekt100 спеціально для top24.volyn.ua/

Переглядів: 146 | Додав: abel | Теги: Бітрікс24 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar